Twitter Takip

2 Ocak 2014

SON 2 GÜNÜMÜN ÖZETİ


Merhaba sevgili okur, merhaba 2014, merhaba alan sınavı, merhaba finaller...

Yazıya giriş şeklim son 2 günümü özetliyor aslında. 31 Aralık günümün gayet sıradan olması için çok çaba sarf etmiştim ama ÖSYM kara haberi verdi. Sabah uyandığımda branşıma alan sınavının geldiğini öğrendim. Yerinde bir karardı ancak böyle dönem ortasında söylemeleri hiç hoş değildi. Şimdilik alışmış gibi takılıyorum ama belirsizliklerden nefret ediyorum - ne çıkacak ki bu sınavda diye düşünmeden edemiyorum ! - .

Yılbaşı için tek planım 4 yıldır yapamadığım şey olan, yeni yıla sevgilimle girmekti. Kızılay'da bir yerde yemek yedik, sonra muhteşem öğrenci evimize geldik ve ben ona ellerimle nar ayıklayıp yukarıda görmüş olduğunuz tepsiyi hazırladım. Bir yandan da 'Arkadaşım Hoşgeldin'i izliyorduk ki bir bakmışız tarih değişmiş :) Yeni yıla gayet sıradan bir şekilde ama sevdiceğimle girdiğim için mutluyum. 

Öte yandan finallerim geldi çattı. Aslında şu an çok gıcık bir hocamızın gıcık bir sınavına çalışmak için oturmuştum ama kurtuluşu burada buldum. Bir şeyi yapmak istemediğimde farkında olmadan ya Facebook'a ya da Blogger'a takılıp kalıyorum. Bu da vakit kaybettiriyor bana. Belki ilerde finalleri de özlerim diye teselli edeyim kendimi bari.

Şimdi hatırladım da sabah derse gideyim diye karar vermiştim. Biraz da yorulmuşum zaten benden şimdilik bu kadar. Hoşçakalınnnn...


NOT: Keçeden minik şeyler yapmaya başladım ama post yazacak kadar önem arz etmiyor henüz, biraz çeşitlendireyim öyle görüşelim :)

4 yorum:

 1. Sınav dönemi öyle oluyor benim ikiz kardeşlerim de sınavlara çalışırken radyo, face ve bilimum yer açık olarak ders çalışıyorlar :)
  Yeni yılın kutlu olsun

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. ben de kaçacak yer arıyorum işte :)
   senin de yeni yılın kutlu olsun canım

   Sil
 2. Merhabalar,
  Bloğunuzu çok beğendim ve izlemeye aldım. Bana da bekliyorum. Güzel paylaşımlarda buluşmak dileğiyle. Sevgilerimi bıraktımmmm…..:))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. hoşgeldiniz o halde :) ben de hemen iade-i ziyaret yaptım çok özgün tarifler gördüm vakit bulduğumda kurcalıycam blogunuzu :)

   Sil

Yorumunu paylaşmak istemez misin?