Twitter Takip

28 Aralık 2013

BLOGUMU ÇOK ÖZLEDİMMM

                         


   Uzuuuuuuuuuuuuuuunn bir süredir blogumla ilgilenemiyorum, özür dilerim sevgili blogum. O kadar yoğunum ki son bir kaç aydır, ya da bahanem bu bilemiyorum :(

   İlk önce yaz tatilinde annemlerde internet olmadığı için giremedim, sonra okul açıldı dersler bi yandan yoğunlaştı, KPSS derslerim ayrı bir yandan yoğunlaştı, derken iki arada bir derede sıkıştım kaldım. Bu yoğun tempoya psikolojik ve fizyolojik sağlığımın uyum sağlaması ise hayli bir vakit aldı. Sürekli bir şeylere vakit bulamamaktan şikayetçiydim, artık dengeleyebiliyorum, o halde sevgili bloguma vakit ayırabilirim ne mutlu bana :)

   Blogumda bir şey paylaşamadım diye sizleri de takip etmedim sanmayın. Blogger'da vakit geçirmek biraz olsun rahatlatıyor beni. Hobilerime vakit ayıramayınca gerilliyorum agresif kompleksli bir 'şey' oluveriyorum. Ama buna karşılık olarak da başladığım işi bitirememe gibi bir durumum var ki ortalıkta bir sürü yarım işimin olması bunun en güzel kanıtıdır. Hatta her genç kızın yapması gereken 'sevgiliye atkı örme görevi'mi bu yüzden yerine getiremedim. Ben de onun yerine atkı satın aldım yapacak bişey yok :)

   Bloglarda bu süre içinde gördüğüm o kadar güzel şeyler var kiiii. Baktıkça dibim düşüyo ve 'ayyyyy çok tatlı bu yaaaa' diye değişik tınısı olan kalıp bir cümle kuruyorum. Özellikle keçeden yapılan ve baykuş motifleri olan şeyler özel ilgi alanım. Ben de yapmalıyım bundan diyorum ama dediğim gibi yarım kalcak diye korkuyorum. Bir de övünmek gibi olmasın ama yaratıcı düşüncelerim başıma bela oluyor :) Nasıl mı? Şöyle ki; görsellerde bir şey buluyorum sonra bu aslında şöyle yapılsa da olurmuş, hatta şurasına şöyle bir şey de eklenebilir, ... diye düşünürken bi bakıyorum orjinali bayağı bir değiştirmişim. Ben bunları düşünürken de vakit geçiyor amanın ders çalışmam lazım benim deyip kalkıp gidiyorum başından. Eee ondan sonra da elde var sıfır. O zaman ben de adım adım gidiyim dedim ve keçeden minik şeyler yapmaya başladım. Ama bu kez orjinali değiştirmiycem, değiştirmemeye çalışıcam :)

   Neyse demem o ki artık kendime, hobilerime ve bloguma vakit ayırmazsam gerginlikten bir hal olacağımı anlamış bulunmaktayım. Bu sebepten ötürü de artık Blogger'a geri dönmüş bulunmaktayım, hadi hayırlı olsun :)

  

2 yorum:

Yorumunu paylaşmak istemez misin?